Promocje


Uwaga - MEGA PROMOCJA!!!

EKO - hiopalergiczna emulsja akrylowa do ścian i sufitów
Charakterystyka:

. Hipoalergiczna
. ekologiczna
. doskonałe krycie
. śnieżnobiała
. nie chlapie podczas malowania

O produkcie

ŚNIEŻKA EKO Śnieżnobiała jest zawiesiną pigmentów i wypełniaczy w wodnej dyspersji żywicy akrylowej z dodatkiem środków wspomagających i uszlachetniających. Emulsja przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych i z materiałów drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Daje matowe, śnieżnobiałe i w pełni pozwalające "oddychać ścianom" powłoki. Nie powoduje podrażnień, jest przyjazna dla alergików oraz osób szczególnie wrażliwych - badania wykonane przez Zakład Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego potwierdziły, że emulsja ta nie wykazuje działania alergizującego ani drażniącego.

59zł


MODERN WHITE emulsja lateksowa biała 9L
Charakterystyka:

. śnieżnobiała
. odporna na zmywanie
. nie chlapie podczas malowania - Compact Comfort System (CCS)
. doskonałe krycie
. doskonała wydajność - do 13 m2/L
. Green Idea - Produkt z niską zawartością LZO

O produkcie

Śnieżka Modern White to lateksowa farba wyprodukowana z wykorzystaniem Compact Comfort System, czyli układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, który ogranicza stopień chlapania farby, podnosi jej właściwości aplikacyjne i komfort pracy. Tworzy powłoki odporne na zmywanie. Może być stosowana na podłoża mineralne, gipsowe, beton, gazobeton, płyty gipsowo-kartonowe, tapety z włókna szklanego, drewno i materiały drewnopodobne wewnątrz pomieszczeń.

60zł


VERNISSAGE -farba lateksowa do wnętrz 9L
Charakterystyka:

. Odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie
. odporna na zmywanie
. antyrefleksyjna matowa powłoka
. super wydajność i doskonałe krycie
. nie chlapie podczas malowania

O produkcie

Śnieżka Vernissage to wysokiej jakości farba do wnętrz, która nie chlapie podczas malowania, doskonale kryje i rozprasza niepożądane refleksy świetlne na ścianach i sufitach. Dzięki zastosowanej w farbie specjalnej technologii tzw. optycznego maskowania refleksów świetlnych, poprzez bardzo niski stopień połysku, uzyskana powłoka jest bez zarzutu po względem estetycznym. Na antyrefleksyjnych powłokach z tak niskim stopniem połysku niwelowane są niedoskonałości podłoża, gdyż światło padając na ścianę rozprasza się i nie uwypukla ich. Dodatkowo farba odznacza się bardzo niską, zawartością LZO (max. 5 g/l).

95zł

materiały budowlane zduńska wola hrtownia sieradz materiały budowlane sieradz remont sieradz ocieplenia sieradz cement zduńska wola tynki sieradz monice beton zduńska wola sieradz krakowskie przedmieście